Заплановані події

 

Австралійський Ортодонтичний Центр

В Україні в стінах Австралійського Ортодонтичного центру впроваджено 30 – річний досвід роботи австралійського професора Лондонського Королівського Університету, доктора-ортодонта Джона Флаттера, застосовані сучасні технології міофункціональної корекції. Методика ранньої корекції міофункціональних порушень, які суттєво впливають на формування артикуляційної бази у дітей, отримала в останнє десятиліття широке визнання по всьому світові, а також і в Україні.

Джон Флаттер тісно співпрацює з Австралійським Ортодонтичним центром, особисто навчає персонал і супроводжує клінічні випадки так само, як і в інших європейських клініках.

Метою діяльності клініки є профілактика захворювань щелепно-лицевого апарату дітей, починаючи з трьохрічного віку, рання корекція прикусу інноваційними технологіями. А також надання всього спектру стоматологічних послуг пацієнтам будь-якого віку.

Ми розгадали таємницю кривих зубів! Виявляється, нерівні зуби це наслідок поганої постави, шкідливих міофункціональних звичок і ротового дихання.  Ми навчимо Вашу дитину, як позбутися шкідливих міофункціональних звичок і допоможемо закріпити правильні рефлекси.

З Вашими дітками працюють кваліфіковані дипломовані лікарі та психологи в різних вікових групах. Ми мотивуємо кожну дитину до носіння різних ортодонтичних апаратів в ігровій формі в ім’я красивої і здорової посмішки.

Ми вважаємо, що тільки комплексний підхід до лікування і профілактики зубних захворювань – гарантія довгострокового результату.

Впевненості в довгостроковому результаті сприяє також використання новітніх технологій у всіх надаваних послугах і найсучасніше обладнання.

Фахівці нашої клініки постійно підвищують професійний рівень та удосконалюють свої знання.

_T8A1899

Австралійський ортодонтичний Центр завжди радий Вас бачити!

Гостинно запрошуємо!

 • Мария

  Искали для нашего ребенка орто-центр европейского уровня. Аок оправдал
  все наши надежды. Хотим поблагодарить весь персонал за их работу!

 • Ирина

  Услуги были предоставлены качественно, теперь это наш семейный стоматологический центр :) Всем советую

 • Пациентка

  Два раза приходила и не попала к доктору, потому что нужно было долго ждать! Ребята, вы не дешевая клиника, рекомендую вам подумать как улучшить запись клиентов!

 • Наталия Кушниренко

  Подскажите, есть ли противопоказания для ношения брекетов? Например, при беременности.

  • Ausstralian Ortodonticheskiy

   Здравствуйте, Наталия!
   Как и при любой медицинской процедуре есть свои показания и противопоказания. Для того, чтобы доктор мог предоставить информацию по постановке брекет-системы именно в Вашем случае, мы рекомендуем записаться на консультацию, на которой врач оценит все факторы и предоставит Вам план лечения для достижения лучезарной улыбки!
   С ув. администратор.

 • Katyusha Zabolotnaya

  Сколько у вас будет стоит консультация для ребенка?и на какое время 30 мая к вам можно записаться?

  • Ausstralian Ortodonticheskiy

   Здравствуйте, Katyusha Zabolotnaya
   Можем записать Вашего ребенка на консультацию детского доктора на 10 июня. Стоимость консультации 200 грн., но если Вы в первое посещение приступаете к лечению, то консультация не оплачивается.
   С ув. администратор клиники

 • Вікторія

  мені 28 років, хочу вирівняти зуби та прикус. Скільки буде коштувати металева брекет-система на одну щелепу.

 • Анна Каминская

  сколько стоит консультация?

  • Ausstralian Ortodonticheskiy

   Здравствуйте, Консультация доктора терапевта стоит 200 грн., ортодонта ( по исправлению прикуса) 210 грн.
   Рады предложить удобное Вам время для записи к доктору по тел. (044) 255-19-08.
   С ув. адмиристратор клиники