События

Австралийский Ортодонтический Центр
г. Киев, ул. Волошская 50/38
 тел.: 255 19 08
факс: 255 19 67
Мы работаем
с 9:00 до 21:00

Інтерв’ю Джона Флаттера для міжнародного ділового журнала “Image.ua”

Джон Флаттер, професор Лондонського Королівського Університету: «Я не боюся інвестувати в цю країну»

Сучасна медицина – це, перш за все, профілактика хвороб. Унікальний метод профілактики і лікування зубощелепних аномалій вже впроваджується в Україні в клініці «Австралійський ортодонтичний центр» (www.aoc.kiev.ua). Засновник цієї методики – відомий австралійський ортодонт, професор Джон Флаттер, який проводить в Україні майстер-класи на запрошення свого українського партнера Юрія Тимошенко, керівника компанії «Укрдент». Метод професора Джона Флаттера головним чином заснований на гімнастики м’язів обличчя і програмі корекції дихання. Цей метод можна застосовувати для дітей починаючи з трирічного віку, він є сучасним і доступним (у тому числі і в матеріальному плані), гарантує правильний розвиток зубощелепної системи і гармонійних пропорцій обличчя. Впевнені, що ця унікальна методика допоможе українським дітям надалі уникнути брекетів, подарує їм прекрасну посмішку і мінімум проблем із зубами.

Ми поставили кілька запитань професору Джону Флаттеру.

-  Пан професор, хто є засновником методу, який Ви презентуєте в Україні?

- Багато людей доклали зусиль для розвитку цієї методики. Ідеє щелепно-лицевої ортотропії близько 100 років. Над проблемою правильного розвитку лицьового скелета фахівці працюють впродовж століття. Але дихальної програмі, яка грунтується на правильному положенні губ і язика, умінні дихати, використовуючи діафрагму, всього лише 40 років. Я особисто працюю над цією програмою 20 років. Вперше я відкрив спеціалізований центр в Брісбені 5 років тому, і там ми впровадили лише оригінальні методики.

- Ваша програма – це програма успішних людей. Вона призначена для людини успішного в майбутньому, красивого, освіченого, того, який затребуваний сьогодні в суспільстві. Програма розрахована на дітей якого віку? – Вона націлена на людей різного віку. Але найкраще ця програма підходить для дітей у віці 3-9 років. – На семінарі Ви будете навчати батьків з дітьми?

- Абсолютно вірно. Ви самі все побачите.

- У Вашій програмі задіяні лікар, дитина і батьки? Ця програма можлива без контролю батьків?

- Батькам потрібно усвідомити, що вони роблять і для чого. Діти потребують допомоги батьків, бо дітям дуже важко мотивувати себе і щодня робити вправи. Тому існує 3 складові цього процесу: доктор, пацієнт і його батьки.

- У Вас є центри в Австралії, у Німеччині. Які плани на найближче майбутнє?

- У Німеччині я працюю з ортодонтами і докторами, які мають свої центри і впроваджують такі ж методи, які я практикую. Ми співпрацюємо і робимо те ж, що я роблю в Брісбені. У нас таких центрів у Німеччині 8. І такий же центр ми відкриваємо в Україні. – Чому Ви вирішили відкрити філію Вашої клініки в Україні? Адже ця методика ще не досліджена в нашій країні? – Я одружився на українці. Приїхав у вашу країну працювати з Юрієм Тимошенко, а моя майбутня дружина саме працювала з ним. Я закохався по вуха, і ми зараз живемо в Австралії.

-Скільки знадобиться часу для того, щоб ця методика набрала популярність?

- Я 10 років витратив на розвиток цієї методики в Австралії. Але це може зайняти і більше часу. З кожним роком все більше і більше людей починають помічати зміни гармонії особи в гіршу сторону. Ці зміни пов’язані з неправильним зростанням зубощелепного комплексу і «кривими» зубами. Як відомо, лікування брекетами вирівнює зуби, але потім відбувається рецидив – зуби повертаються в початкове положення, тому люди змушені носити ретейнери з внутрішньої сторони зубів протягом усього життя. Якщо вони перестають їх носити, то повертаються до того, з чого почали. А наша методика дозволяє назавжди позбутися від цих проблем.

- Яким чином Ви поширюєте свій метод?

- Коли ви впроваджуєте цю методику в існуючий стоматологічний центр, то вам необхідно переробити ПолЦентр, модифікувати дуже багато що під цю програму для того, щоб вона запрацювала на повну силу. Кожна клініка має, як правило, маленькі кімнати, які укомплектовані стоматологічними кріслами. І в таких кімнатках не дуже зручно навчати дітей. З дітьми працює спеціально навчений персонал, переважно жінки. Основна мета програми не зациклена тільки на проблемах із зубами і правильному диханні, а базується на тому, щоб побудувати здорові взаємини між асистентом і дитиною. Якщо лікар хоче це реалізувати, то перше, що йому необхідно виділити велике приміщення. Неможливо реалізувати мою програму, коли дитина сидить у стоматологічному кріслі, тому що необхідно підтримувати і зацікавлювати дитини. Тобто перше, що вам необхідно – це простір, друге-це добре навчений персонал, і останнє – лідер-ентузіаст.

- Сьогодні ми багато говоримо про інвестиційний клімат в Україні. Ви, наскільки я знаю, вкладаєте гроші в цю клініку. Як Ви думаєте, наскільки надійно інвестувати сьогодні? На чому грунтувалося ваше бажання інвестувати: на законах країни, на особистих відносинах або на тому і іншому?

-Я не боюся інвестувати в цю країну. І цей час я вважаю для інвестування дуже вдалим. Я віддаю собі звіт в тому, чим я займаюся, тому що в цій сфері я вже 40 років. Працював в Англії, в Азії, в Австралії і отримав там відповідний досвід. І хочу відзначити, що в Україні живуть талановиті люди. Те, що вони роблять в галузі стоматології, це приголомшливо. У вас дуже високі стандарти підготовки докторів і ортодонтів.

- Спасибі велике за змістовну розмову!