Миофункциональная ортодонтия

Трейнер – альтернатива брекетам

ЩО ТАКЕ Трейнер?

У 1989 році доктор Кріс Фаррелл заснував компанію Myofunctional Research Co. (Корпорація міофункціональних Досліджень). У співпраці з Університетом Технології та Інститутом Промисловості Квінсленда (Австралія), інтегруючи досвід багаторічних досліджень з можливостями комп’ютерного моделювання, доктор Фаррелл розробив серію двощелепних капп, що одержали назву ТРЕЙНЕРИ.

Дія міофункціональних апаратів компанії MRC спрямована на усунення причин, що викликають скупчення зубів і недорозвиток щелепно-лицевих структур, таких як ротове дихання та інфантильне ковтання.

Оскільки діагностика реальних причин скупченості і недорозвинення лицевих структур найбільш важливий етап у лікуванні дитини, і в зв’язку з тим, що таке лікування слід починати  в період раннього і змінного прикусу, дослідницький центр МRC розробив ефективну систему корекції причин формування ортодонтичних порушень щелепно-лицевої розвитку. Ортодонти і стоматологи більш ніж в 100 країнах світу успішно застосовують сьогодні цю систему, що дозволяє значно знизити або попередити необхідність в брекетах.

Щоб лікування Трейнером було успішнішим, дитина повинна позбутися шкідливих міофункціональна звичок, слідуючи простим крокам програми тренувань, при цьому регулярно носити трейнер, щоб досягти хороших результатів. Більше старанності – краще результат!

Трейнер дитина одягає лише на одну годину вдень і на всю ніч. Не дивлячись на те, що носіння трейнера є дуже важливим моментом лікування, тим не менш, він не вирішує всіх проблем. Дуже важливо робити міогімнастику для тренування язика, губ і корекції дихання. Всі ці вправи повинні виконуватися кожен день в період носіння трейнера.

Цей процесс тренування для Вашої дитини повинен йти нарівні з навчанням і спортом, так як потрібно чимало завзяття та наполегливості, щоб прийти до гарного результату. Не можна забувати про те, що всі діти різні, багато що в процесі лікування залежить від біологічної схильності дитини до змін. У когось результат не змушує себе чекати, а деяким може знадобитися більше часу і старанності. Старі звички викорінити важко, так що чим раніше приступити до лікувальної програмі, там краще і стабільніше буде її результат.

У нашому центрі лікування Трейнером комбінується з вправами, спрямованими на корекцію позиції губ і язика, дихальною гімнастикою, а також постановкою правильної постави, які в кінцевому підсумку дають прекрасні результати по усуненню шкідливих міофункціональна звичок.

  • Вадим

    сколько стоят трейнеры?