Програма “Здорові діти – сильна країна”

Австралийский Ортодонтический Центр
г. Киев, ул. Волошская 50/38
 тел.: 255 19 08
факс: 255 19 67
Мы работаем
с 9:00 до 21:00

Краса-це, перш за все, здоров’я.

Всі батьки хочуть бачити своїх дітей здоровими і красивими. Дитинство – це період, протягом якого організм дитини постійно росте і розвивається. Тому всі відповідальні батьки вкладають максимум сил і часу на оздоровлення та освіту своєї дитини. І ми хочемо допомогти Вам здійснити Вашу мрію. Ми володіємо унікальними у своєму роді методиками, що допоможуть Вам, шановні батьки, виростити здорову дитину. Адже здорова дитина наповнює щастям Ваше життя.

Унікальна методика Австралійського ортодонтичного Центру полягає в тому, що ми розглядаємо організм дитини як єдине ціле, всі частини якого взаємозалежні одне від одного. Показником гармонійного розвитку є гарне обличчя і промениста усмішка. Зуби – це теж частина скелета, тому будь-які порушення постави відобразяться  на зубах, а це в свою чергу призведе до порушення пропорцій обличчя зовнішності. У більшості дітей сьогодні виявляються порушення лицевих структур, причиною яких є шкідливі звички – ротове дихання, неправильне положення язика і інфантильне ковтання, які призводять до недорозвинення лицьових м’язів і нерівному зростанню зубів.

За допомогою унікальної методики та інноваційних технологій ми допомагаємо усунути шкідливі звички язика і губ за допомогою м’язової гімнастики.

Метою цієї методики є не тільки виправлення прикусу, але і корекція дихання, яка допоможе дитині навчитися дихати не ротом, а носом, використовуючи діафрагму. Такий спосіб дихання сприятливо впливає на правильне функціонування всього організму, а також перешкоджає швидкій стомлюваності і сприяє розумовій активності. Наша унікальна методика допоможе досягти стабільного результату і посприяє не лише формуванню правильного прикусу, але і загальному розвитку дитини.

Ми проводимо безкоштовні регулярні інформаційні семінари для батьків на тему: «Як зберегти здоров’я дітей». Після інформаційного семінару доктор-ортодонт оглядає діток і надає рекомендації. Особливість такого огляду полягає в тому, то перше знайомство проводиться поза стоматологічного крісла, це не травмує дитину і допомагає їй відчувати себе комфортніше, а доктору, при безпосередньому контакті, краще видно особливості його щелепно-лицевої розвитку.

У нашому центрі професіоналізм, уважне ставлення, підкріплене знаннями дитячої психології, зроблять відвідування клініки для Вашої дитини приємним, і допоможуть йому швидко адаптуватися до лікування і в подальшому сформують правильне ставлення до власного здоров’я.

Здорові діти – мистецтво думати про майбутнє …

На нашому сайті Ви знайдете інформацію про роботу клініки, і наші адміністратори виберуть зручний час для Вашого відвідування.

Якщо у Вас виникли питання, пов’язані з діагностикою та лікуванням, звертайтеся, ми із задоволенням на них відповімо.

Наш сайт про здорову і щасливу дитину. А ці речі не потребують реклами .