Программа "Здоровые дети — сильная страна"

Австралийский Ортодонтический Центр
г. Киев, ул. Волошская 50/38
 тел.: 255 19 08
факс: 255 19 67
Мы работаем
с 9:00 до 21:00

Дихальна програма

Дихальна програмаце спеціально розроблена програма для корекції ротового дихання. Ротове дихання стає причиною недорозвинення щелеп та аномалій прикусу Вашої дитини. При диханні ротом, язик не може знаходитися в правильному положенні на піднебінні, і це завжди призводить до того, що верхня щелепа буде недостатньо широка, при цьому зрушена назад. Правильне функціонування і позиція язика дає нам правильну форму зубного ряду і, як правило, обличчя стає більш привабливим.

Австралійський Ортодонтичний Центр працює за программою ”Корекція Дихання”, яку розробив Джон Флаттер, професор-ортодонт з 40-річним досвідом роботи.

В рамках цієї програми:

Вчимо дихати носом, використовуючи діафрагму.

Разом з диханням через ніс з`являється багато переваг для здоров’я, у тому числі й рівні зуби, і правильно розвинені щелепи.

Щоб навчиться дихати діафрагмою, перш за все потрібно навчитися сидіти і стояти прямо.

Ми пропонуємо вправи, які допоможуть перевчити дітей з ротового дихання на дихання через ніс. І як наслідок, у дитини будуть не тільки гарні зуби, але і привабливе обличчя!

 • LarisaAnatolivna

  Занятия тоже понравились, моя племянница посещала их с удовольствием. Жаль, что я раньше не слышала о дыхательной гимнастике. Результатом довольны и родители и сам ребенок.

  • Ausstralian Ortodonticheskiy

   Здравствуйте, LarisaAnatolivna
   Мы приложили максимум усилий для достижения хороших результатов по исправлению правильного дыхания. Эта уникальная методика помогает в оздоровлении всего организма ребенка в целом.