Программа "Здоровые дети — сильная страна"

Австралийский Ортодонтический Центр
г. Киев, ул. Волошская 50/38
 тел.: 255 19 08
факс: 255 19 67
Мы работаем
с 9:00 до 21:00

Програма «Здоровий хребет»

Здоров’я людини закладається ще в дитинстві і на все життя. Хребет у дітей ще незміцнілий, і тому може постраждати від надмірних навантажень, особливо при тривалих шкільних заняттях, від довгого сидіння за столом. Неправильна постава в положенні сидячи призводить до розвитку сколіозу, нерівномірному навантаженню на хребет і, відповідно, до болю в спині.

Важкі форми викривлення хребта в значній мірі впливають на діяльність внутрішніх органів. Сколіоз призводить до розвитку різних захворювань: гіпертензії в малому колі кровообігу, кардіалгії, гіпертрофії міокарда правої половини серця, порушенні функції передміхурової залози і жовчного міхура, бронхоспазму, ангіоспазм з подальшим розвитком інфаркту, простатиту, холециститу, бронхіальної астми.

В Австралійському Ортодонтичному Центрі фахівці впровадили програму «Здоровий хребет» для дітей  віком від 3 до 12 років.

Основною метою програми є профілактика і корекція порушень постави за допомогою лікувальної фізичної культури.

Програма «Здоровий хребет» спрямована на зміцнення м’язового корсету, встановлення правильної постави і поліпшення фізичного стану дитини.

Програма дозволить вашій дитині засвоїти унікальний комплекс вправ, за допомогою яких він зможе поліпшити свою поставу.

Якщо вас турбує майбутнє здоров’я вашої дитини, і ви хочете щоб, не дивлячись на всі сучасні труднощі, він виріс міцним і здоровим, приходьте до нас, ми допоможемо Вам у цьому!