AOC
?

Без їжі людина здатна прожити декілька тижнів, без води – декілька днів, а без повітря – лише кілька хвилин. Отже, дихання дуже важливе для життя людини. Це безумовний рефлекс, який закладено природою і якому батькам не доводиться вчити своїх дітей. Людина починає дихати одразу після народження.

Проте правильному диханню все ж потрібно вчитися. Справа у сучасному житті. Воно коригує дихання. Малорухливий спосіб життя та зниження м’язової активності негативно впливають на тонус діафрагми – непарний м’яз, який відділяє грудну порожнину від черевної. Втрата тонусу діафрагмою призводить до ускладненого дихання, а отже, негативно впливає на здоров’я людини загалом і на стан її зубів зокрема.

Наші послуги

Ціна

 • Дихальна діагностика (первинна)
 • 500,00 грн
 • Дихальна програма
 • 2 400,00 грн
 • ?

  Людина отримує від природи багато поживних речовин, але необхідно правильно дихати, аби всі вони дісталися до пункту призначення – клітин нашого організму. У цьому процесі основним помічником є кисень, який допомагає ефективно спалити калорії для вироблення енергії, як у двигуні автомобіля.

  Дихання також контролює потік кисню в організм і потік лімфи. В організмі значно більше лімфи, ніж крові. Лімфа – це прозора рідина, що омиває кожну із приблизно 75 трильйонів клітин організму, видаляє решти зруйнованих клітин, продукти життєдіяльності клітин, тканин та органів, знешкоджує мікроби, віруси та токсини, а також відводить зайву рідину з міжклітинного простору.

  ?

  Кровоносна та лімфатичні системи активізуються в основному за рахунок фізичних вправ та дихання. Лише помірні фізичні вправи та правильне дихання збільшують дренаж лімфи у 15 разів, що значно покращує стан здоров’я.

  Правильне дихання – це дихання носом. Дихання ротом негативно впливає на щелепно-лицьові м’язи, тонус язика і, як наслідок на прикус. Це призводить як до різноманітних стоматологічних проблем, так і до проблем з органами дихання, а також ускладнює ортодонтичне лікування.

  Тому перед лікуванням ортодонтичних патологій в Австралійському діагностичному центрі надається послуга дихальної діагностики, яка дозволяє точно встановити усі дихальні патології і розробити дихальну програму, що дозволить із часом дихати правильно!