Наш колектив

В Австралійському ортодонтичному центрі в Києві зібрані найкращі і найдосвідченіші лікарі-стоматологи, які працюють з використанням найкращого стоматологічного обладнання за найсучаснішими методиками та технологіями.

Лікарі стоматологічної клініки створюють для пацієнтів комфортну та привітну атмосферу. З першого відвідування Ви будете приємно здивовані увагою і турботою, які є важливою частиною лікування у центі. Наші лікарі уважно вислухають Ваші скарги, ретельно оглянуть порожнину Вашого рота для виявлення усіх стоматологічних негараздів і запропонують індивідуальний план лікування. Незалежно від необхідного лікування (протезування, лікування карієсу чи захворювання ясен, ортодонтичне лікування тощо) будьте певні, Ваша усмішка буде здоровою та привабливою.

Лікарі центру успішно позбавлять Вас стоматологічних проблем навіть у дуже складних випадках. Реставрація зубів, лікування карієсу, захворювання ясен, видалення зубів і коренів будь-якої складності, протезування, ортодонтичне лікування, послуги гігієніста та естетична стоматологія – це та багато іншого кожного дня практикують лікарі стоматологічної клініки Австралійський ортодонтичний центр у Києві.

Наша стоматологічна клініка – це сімейний медичний заклад, в якому стоматологи лікують як дорослих, так і дітей. Дитячі стоматологи-терапевти центру знаходять підхід до кожної дитини, навіть до найменшої чи найвередливішої малечі, створюючи найкомфортніші умови лікування. Діти із задоволенням відвідують лікарів центру, а це значно підвищує ефективність лікування.

Вам чи членам Вашої родини потрібні послуги стоматолога у Києві? Двері нашої стоматології відчинені для всіх вас! Запишіться до наших лікарів на консультацію і з часом Ви забудете про проблеми із зубами!

Таранушенко
Надія Сергіївна
Головний лікар, ортопед, нейром'язовий стоматолог
Ардикуце
Василина Павлівна
Ортодонт
Миргородська
Ольга Миколаївна
Ортодонт
Белікова
Тамара Вікторівна
Хірург
Довгоброд
Анна Сергіївна
Міофункціональний терапевт
Іванюк
Галина Вячеславівна
Терапевт
Антонець
Наталя Володимирівна
Ендодонтист