?

Myobrace центр

У 1989 році доктор Кріс Фаррелл заснував компанію Myofunctional Research Со. (Корпорація Міофункциональних Досліджень). Разом із Університетом Технології та Інститутом Промисловості Квінсленда (Австралія), доктор Фаррелл розробив серію двощелепних капп ТРЕЙНЕРІВ, інтегруючи досвід багаторічних досліджень із використанням комп’ютерного моделювання.

Міофункціональний апарат компанії MRC усуває причини скупченості зубів та недорозвинення щелепно-лицьових структур.

Діагностика

Діагностика справжніх причин скупченості й недорозвинення кісткової та м’яких тканин обличчя – найважливіший етап у лікуванні дитини. Лікування слід починати саме у період раннього та змінного прикусу, тому дослідницький центр MRC створив ефективну систему усунення причин формування ортодонтичних порушень щелепно-лицьового розвитку.

Сьогодні ортодонти та стоматологи більш ніж 100 країн світу успішно застосовують цю систему, що дозволяє значно зменшити чи попередити необхідність використання брекетів.

?
?

Трейнери

Дитина вдягає трейнер на зуби лише протягом одніє-двох годин вдень та на всю ніч. Дуже важливо виконувати вправи з тренування язика, губ та коригування дихання. Ці вправи дитина має виконувати щодня, поки носить трейнер.

Тренування потребують чималої наполегливості, аби досягти потрібного результату. Слід пам’ятати, що усі діти різні, і багато що під час лікування залежить від біологічної схильності до змін.

У когось результат з’явиться ледь не одразу, а комусь доведеться докласти більше зусиль протягом більшого часу лікування. Шкідливі звички, особливо старі, дуже важко викорінити, тому чим раніше почати лікування, тим кращим та стабільнішим буде результат.

Результат

В Австралійському ортодонтичному центрі лікування трейнером поєднано з вправами, які допомагають коригувати позицію губ та язика, з дихальною гімнастикою, а також зі встановленням правильної постави. Все це, зрештою, дає чудовий результат і усуває шкідливі міофункціональні звички. А усмішка Вашої дитини стає здоровішою і привабливішою.

?