Про центр

?

Австралійський ортодонтичний центр

Австралійський ортодонтичний центр – це стоматологічна клініка в Києві на Подолі для усієї родини, яка надає повний спектр стоматологічних послуг. Клініка заснована у 2013 році. Досвідчена команда кваліфікованих лікарів-стоматологів допоможе вирішити будь-які стоматологічні проблеми.

Ми піклуємося про те, аби наші пацієнти отримали максимально якісну і кваліфіковану стоматологічну допомогу. Лікування Ваших зубів і порожнини рота – найважливіше для стоматологів нашого центру.

Сімейна стоматологія

Стоматологія Київ Австралійський ортодонтичний центр лікує пацієнтів будь-якого віку. Особливу увагу ми приділяємо дітям. Стоматолог-ортодонт у Києві допоможе маленьким пацієнтам – це і профілактика щелепно-лицьового апарату, і коригування прикусу у ранньому віці. А дитячий стоматолог-терапевт завжди буде другом для Вашої малечі, вилікує, врятує чи видалить дитині зуб. Стоматологи центру лікують чи вдаються до профілактики захворювань зубів комплексно. Лише так можливо досягти позитивного результату. Ми гарантуємо якісний та надійний результат після візиту до нашої клініки.

Стоматологія для дорослих

Новітні технології та найсучасніше обладнання Австралійскього ортодонтичного центру дозволяє реставрувати зуби, виконувати високоякісне протезування та імплантацію на найвищому рівні, а також усувати ортодонтичні проблеми і патології. У нашому центрі працюють найкращі фахівці Києва, які готові впоратися з найскладнішими стоматологічними випадками.

Професіоналізм і кваліфікованість лікарів-стоматологів та дбайливе ставлення до пацієнтів під час лікування у нашій стоматологічній клініці в Києві дозволяє пацієнту отримати найкращі стоматологічні послуги, які відповідають міжнародним стандартам, а санітарний режим дозволяє забезпечити повну стерильність і безпеку лікування, що забезпечують програма Анти-СНІД, Анти-гепатит.

Дитяча стоматологія

Для нас дуже важливе ефективне і комфортне лікування зубів у дітей. Спеціально для наших маленьких пацієнтів ми розробили програму з профілактики карієсу та дотримання дитячої гігієни.
Дитяча стоматологія у клініці Австралійський ортодонтичний центр у Києві – це комплексний підхід до кожної дитини. Слідкувати за станом зубів дітей слід змалечку, тому батькам не варто нехтувати лікуванням молочних зубів, негаразди з якими доволі часто призводять до проблем із постійними зубами.

У стоматологічному центрі працює дуже привітний і кваліфікований дитячий стоматолог-терапевт, якому дитина довірятиме і який легко допоможе адаптуватися до стоматологічного крісла з купою незрозумілих йому приладів. Дитячого стоматолога варто відвідувати не рідше одного разу на пів року, починаючи з трирічного віку, навіть якщо малеча не скаржиться на зуби. Регулярні профілактичні огляди забезпечать необхідний контроль стану зубів і усієї ротової порожнини дитини.

Наші досвідчені дитячі стоматологи-терапевти швидко віднайдуть ключик до Вашої дитини і усунуть усі її зубні проблеми.

Дитяча ортодонтія

Основні причина кривих зубів – погана постава, шкідливі міофункціональні звички та неправильне дихання. Сучасна дитяча ортодонтія допоможе позбутися усього цього і привчить обличчя до правильних рефлексів. Це абсолютно безболісно та безпечно. У нашому центрі з дітьми працюють кваліфіковані лікарі.

Ми створили комфортну атмосферу, коли лікар та асистент – друзі малечі, які зроблять усе, аби дитина не боялася лікуватися і одночасно ставилася відповідально до свого здоров’я. Вправний ортодонт – це не тільки професійний лікар, але і привітна людина, з якою дитині буде комфортно і безпечно. Ми прагнемо, аби кожна дитина залишала Австралійський ортодонтичний центр у Києві з усмішкою, гарним настроєм і бажанням прийти до нас знову. Ми мотивуємо кожну дитину носити ортодонтичні апарати, аби вона мала здорову та красиву усмішку.