Стоматологія

Австралийский Ортодонтический Центр
г. Киев, ул. Волошская 50/38
 тел.: 255 19 08
факс: 255 19 67
Мы работаем
с 9:00 до 21:00

Стоматологія

В Австралійському Ортодонтичному Центрі стоматолог для кожного пацієнта розробляє індивідуальний план лікування, докладно розповідає і записує кожен етап лікування в особисту картку, будь це протезування зубів, лікування карієсу або виправлення прикусу.

Австралійський Ортодонтичний Центр – це сімейна стоматологія для всіх членів сім’ї. Нас рекомендують своїм знайомим і друзям, які часто самі стають нашими друзями.

Професіоналізм стоматологів та уважне ставлення до пацієнтів дає нам право називатися однією з найкращих стоматологій в Києві. При лікуванні в нашій стоматологічній клініці будьте впевнені, що стоматологічні послуги та кваліфікація стоматологів відповідає міжнародним стандартам, а санітарний режим дозволяє забезпечити повну стерильність і безпеку при лікуванні (програма АНТИ-СНІД, АНТИ-гепатит).

При зверненні до нас вам сподобається:

    • доступні ціни
    • ефективність обслуговування
    • комплексний підхід у лікуванні
    • обстеження і лікування з використанням новітнього обладна
    • висока якість лікування, що сприяє швидкому одужанню
    • відповіді на будь-які хвилюючі вас питання

Ми надаємо такі послуги:

Терапевтична стоматологія - лікування карієсу, пульпіту, художня реставрація зубів, порятунок «безнадійних» зубів.

Пародонтологія - лікування захворювань ясен.

Хірургічна стоматологія - видалення зубів будь-якої складності.

Ортопедична стоматологія - це знімне й незнімне протезування із застосуванням сучасних матеріалів і конструкцій.

Ортодонтична стоматологія - виправлення прикусу у дітей та дорослих. (читати… “Ортодонтична стоматологія для дорослих і дітей”)

Естетична стоматологія - профілактична стоматологія, відбілювання зубів і прикраса їх стразами, дорогоцінними і недорогоцінними каменями.

Імплантація зубів.

Дитяча стоматологія.

Стоматологія для вагітних.

Крім того, на базі клініки діє зуботехнічна лабораторія. Наші техніки швидко і якісно виготовлять знімні і незнімні конструкції будь-якого рівня складності.

Програма «ПРОФІЛАКТИКА»

Фахівці Австралійського ортодонтичного Центру розробили самостійну програму «ПРОФІЛАКТИКА». Ця програма включає в себе два основних напрямки: діагностичний огляд порожнини рота і професійне чищення зубів.

Від стану зубів і ясен залежить результат лікування. Часто, чищення зубів у домашніх умовах буває недостатньо для забезпечення гарної гігієни порожнини рота. Професійне чищення допоможе уникнути накопичення зубного нальоту в важкодоступних ділянках, запалення ясен, утворення кишень, появи рухливості зубів, розвитку карієсу.

В результаті повноцінної діагностики, стоматолог визначить стан зубів і ясен, а також розробить індивідуальні рекомендації з гігієни і профілактики порожнини рота. Вам детально розкажуть про етапи щоденної обробки в домашніх умовах.

Нова программа “ПРОФІЛАКТИКА” спрямована на різні вікові групи:

ДОШКІЛЬНЯТА

Дошкільнята приходять на прийом разом з батьками, тому що в цьому віці дитина не в змозі самостійно, без контролю і допомоги дорослого чистити зуби. Основне завдання – навчити дитину і показати батькам, як правильно доглядати за порожниною рота за допомогою спеціальних посібників, в ігровій формі. Крім того, дитячі стоматологи-терапевти проводять діагностику стану зубів і порожнини рота. При необхідності робиться фторування.

ШКОЛЯРІ

У цьому віці дитина чистить зуби самостійно. Тому, для дітей шкільного віку є важливим саме систематично і правильно чистити зуби. Дитячі стоматологи-терапевти, крім навчання та закріплення правильної гігієни порожнини рота, проведуть діагностику, знімуть зубний наліт за допомогою ультразвуку, при необхідності відполірують поверхню зубів.

ДОРОСЛІ

В профілактику для дорослих також входить діагностика та рекомендації щодо правильного догляду за порожниною рота. Індивідуальний підбір засобів і технологій гігієни, полірування поверхні зубів. При необхідності лікувальні аплікації на ясна.

Своєчасне звернення до стоматолога, діагностика на початковій стадії розвитку захворювання, кваліфіковане лікування, виконання рекомендацій щодо профілактики стоматологічних захворювань – це шлях до збереження здоров’я на довгі роки.

 • Слава Харевич

  Были проблемы с зубом,обратился,все сделали качественно и безболезненно.Теперь только здесь буду лечить зубы.

 • tolik

  В Центр обратился впервые. Однако был приятно удивлен мастерством
  врачей. После нескольких посещений и выполнения терапевтических процедур
  забыл о зубной боли. Большое спасибо!