?

Наші послуги

Австралійський ортодонтичний центр – стоматологічна клініка Києв, де можна повністю вилікувати, реставрувати і встановити нові зуби, виправити прикус і відвідати профілактичні процедури. Ми підбираємо для кожного пацієнта індивідуальну комплексну програму лікування.

?

Що ми робимо

У нашій клініці працюють кращі лікарі-стоматологи Києва, які забезпечують комплексне лікування та із задоволення позбавлять стоматологічних негараздів кожного із Вас. За допомогою найсучасніших технологій, якісних матеріалів та перевірених партнерів кожен наш лікар-стоматолог надасть найкращі стоматологічні послуги.

Стоматологи-терапевти лікують карієс і пульпіт, реставрують зуби і рятують навіть найбезнадійніші зуби. Лікування коренів під мікроскопом та каналів зубів, пломбування каналів виконають стоматологи-ендодонти.

Стоматологи-пародонтологи лікують захворювання ясен та інших навколишніх тканин зубів.

Стоматологи-хірурги безболісно виривають залишки і корні зубів, відновлюють кісткову тканину щелеп та імплантують нові зуби,.

Стоматологи-ортопеди допомагають терапевтам відновити зуби за допомогою протезування з різноманітних матеріалів, конструкцій та кріплень, у тому числі протезування на імплантах за повної втрати зубів.

Стоматологи-гігієністи допомагають пацієнтам професійно доглядати за зубами та порожниною рота, що неможливо зробити в домашніх умовах: чищення зубів ультразвуком, чищення ясен, глибоке очищення зубів, відбілювання тощо.

Дитячі стоматологи в Австралійському ортодонтичному центрі зроблять все, аби діти не відчували болю під час лікування зубів за допомогою сучасних технологій та методик. Ваші діти із задоволенням відвідуватимуть наших лікарів-стоматологів.

Стоматологія Київ

Австралійський ортодонтичний центр – це сімейна стоматологічна клініка Київ на Подолі, де лікують, відновлюють та доглядають за зубами пацієнтів будь-якого віку з індивідуальним підходом. Ми зробимо вашу усмішку здоровою та привабливою.

До кінця лютого 2022 року консультації у стоматологів* Австралійського ортодонтичного центру безкоштовні.

Більше інформації та запис на безкоштовну первинну консультацію за номерами телефону:

???? +38 (068) 62-777-33

???? +38 (093) 52-777-33

???? +38 (044) 255-19-08

* Окрім консультації дітей у стоматолога-ортодонта Джона Флаттера