?

Міофункціональна ортодонтія – виправлення прикусу на основі покращення функцій м’язів щелепно-лицьового скелета без застосування брекетів. Порушення прикусу спостерігається практично в абсолютної більшості дітей. До ортодонта звертаються, аби мати красиву усмішку, але це не тільки естетична проблема. Якщо у дитини зуби криві, а щелепи вузькі, то і все обличчя розвивається неправильно. Це наслідок роботи м’язів щелепно-лицьової зони.

?

Виправити молочний та змішаний прикус можливо ще до того віку, коли у лікування починають використовувати брекети, тобто у віці 3-15 років. Для цього застосовують ортодонтичні апарати, розроблені компанією MRC – міофункціональні трейнери.

Міофункціональна ортодонтія враховує вплив ортодонтичних проблем на обличчя зокрема та здоров’я загалом, поки організм розвивається. Досвідчений ортодонт все зрозуміє, навіть не зазираючи до ротової порожнини. Достатньо одного погляду на людину – його обличчя або гармонійне, або свідчить про проблеми із прикусом.

Людина має дихати носом як вдень, так і вночі уві сні. Губи мають бути зімкненими, а язик – притиснутий до піднебіння у стані спокою, коли людина не розмовляє і не вживає їжу. Ковтання має бути непомітним – м’язи губ, щік та підборіддя не напружуються, а язик присмоктується до верхньої щелепи.

Усе це формується у дитячому віці. М’язи впливають на розвиток кісток щелеп і обличчя, а отже, і на формування зубних дуг та розташування зубів у них. Шкідливі міофункціональні звички (смоктання пальців, язика чи губ, звичка гризти нігті, скрегіт зубів тощо), ротове дихання, неправильне положення язика, неправильне ковтання тощо – все це негативно впливає на прикус і рівність зубів.

Якщо у дитини є хоча б одна шкідлива звичка чи зовнішня ознака неправильного прикусу, то Ваші подальші дії – якомога раніше запланувати візит до ортодонта Австралійського ортодонтичного центру. Чим раніше Ви відвідаєте лікаря, тим швидше і легше можливо виправити прикус без брекетів.

Австралійський ортодонтичний центр виправляє прикус саме так – без брекетів за допомогою трейнерів у поєднанні із міогімнастикою, а за потреби, дихальною програмою та остеопатією.

До кінця лютого 2022 року консультації у стоматологів* Австралійського ортодонтичного центру безкоштовні.

Більше інформації та запис на безкоштовну первинну консультацію за номерами телефону:

???? +38 (068) 62-777-33

???? +38 (093) 52-777-33

???? +38 (044) 255-19-08

* Окрім консультації дітей у стоматолога-ортодонта Джона Флаттера